SEDANUR BEN

Bize böyle güzellikler tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.Ayrıca Temel Başkanımıza da saygılar...


NÜLÜFER ÇIRAK

Merhaba, Bugün kızımla beraber Mıknatıs Çocuk adlı tiyatro oyununu seyrettik.Çok keyifliydi. Kızım çok eğlendi. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler




Diyarbakırlı halk müziği üstadı merhum Celal Güzelses, Küçükçekmece’de anıldı.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, Türk halk müziği sanatçısı Coşkun Karademir ve İranlı sanatçı Mahsa Vahdat müzikseverlerle buluştu.

İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Küçükçekmece Belediyesi’nin Kutlu Doğum haftası dolayısıyla düzenlediği etkinlikte Küçükçekmecelilerle bir araya geldi.

Küçükçekmece Belediyesi Gazeteci-Yazar Nevzat Çiçek’i düzenlediği söyleşide Küçükçekmecelilerle buluşturdu. ‘Yeni Anayasa ve Referandum’ konulu söyleşide Çiçek, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği söyleşide okurlarıyla buluşan Gazeteci-Yazar Mahmut Övür, Yeni Anayasa ve Referandum ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği “Göç ve Medeniyetler” isimli söyleşi programının konuğu Şehir Tiyatroları Müdürü Salih Efiloğlu oldu.

Büyük Halk Ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu, ölümünün 44. yıl dönümünde Küçükçekmece'de anıldı.

Küçükçekmece Belediyesi Bilgi Evleri, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. yıl dönümü ve Şehitleri Anma etkinlikleri çerçevesinde anma programı düzenledi. Programda 'Şehitler Ölmez Resim Yarışması'nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Çanakkale Zaferi'nin 102. yıl dönümünde Küçükçekmece'de unutulmaz bir konsere imza attı.

Küçükçekmece Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sergi ve konserle taçlandırdı.
Önceki1 - 2 - 3 - 4 - 5Sonraki