Ali Aslan

Almanca kursunu tamamladım. Çok verimli bir kurstu.


zeynep gölcük

Aspava'yı çok beğendik tekrarı olursa çok seviniriz..

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler

SAHNENİN YENİ YÜZLERİ KÜÇÜKÇEKMECE'DE YETİŞECEK


Küçükçekmece Belediyesi, yeteneğine güvenenlere Tiyatro Okulu’nun kapısını açıyor. Sahnenin yeni yüzlerini yetiştirmeyi amaçlayan Küçükçekmece Belediyesi Tiyatro Okulu, 17 Ekim 2011 Pazartesi günü derslere başlayacak.

Küçükçekmece Belediyesi kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında sahnenin yeni yeteneklerini Tiyatro Okulu’nda yetiştirecek. Tiyatroya gönül vermiş ve yeteneğine güvenen 15 yaşından büyük adaylar Tiyatro Okulu’na başvurabilecek. İki yıl boyunca ücretsiz olarak devam edecek olan okulun yetenekli öğrencileri, bu eğitim sonunda Küçükçekmece Belediyesi onaylı eğitim sertifikasının sahibi olacak.

KAPSAMLI TİYATRO EĞİTİMİ VERİLECEK

Uzman ve konuk eğitmenlerin atölye çalışmalarıyla kapsamlı bir tiyatro eğitiminden geçecek öğrencilere, okulda; doğaçlama, beden ve hareket, şan, metin çözümleme, geleneksel Türk tiyatrosu, tiyatro tarihi gibi birçok alanda ders verilecek. Okula, daha önce Küçükçekmece Belediyesi tiyatro kursları ya da başka bir kurumda tiyatro eğitimi almış olan öğrenciler de başvurabilecek.

6-7 Ekim 2011 tarihlerinde seçmeleri yapılacak olan Tiyatro Okulu’nun dersleri 17 Ekim 2011 Pazartesi günü başlayacak ve 10 Haziran 2012 tarihinde sona erecek. İkinci sınıfa geçmeye hak kazanan öğrenciler, eğitimlerine 2012 yılının Ekim ayından sonra devam edecek. Seçmelerde başarılı olan adaylar, haftada dört gün, 18.00 ve 22.00 saatleri arasında eğitim görecek.

Tiyatro Okulu’na başvurmak isteyen adaylar 5 Ekim 2011 Çarşamba gününe kadar kayıt yaptırabilecekler. Okulla ilgili ayrıntılı bilgi Küçükçekmece Belediyesi Halkalı, Cennet ve Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezleri’nden alınabilir.

Okunma Sayısı : 1278

FOTOĞRAF GALERİSİ