SEDANUR BEN

Bize böyle güzellikler tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.Ayrıca Temel Başkanımıza da saygılar...


NÜLÜFER ÇIRAK

Merhaba, Bugün kızımla beraber Mıknatıs Çocuk adlı tiyatro oyununu seyrettik.Çok keyifliydi. Kızım çok eğlendi. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler
MAHSA VAHDAT VE COŞKUN KARADEMİR İLE SUFİ MÜZİK DÜNYASINA YOLCULUK

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, Türk halk müziği sanatçısı Coşkun Karademir ve İranlı sanatçı Mahsa Vahdat müzikseverlerle buluştu.

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde, İranlı sanatçı Mahsa Vahdat ve Alevi-Bektaşi inanç ve müziğine büyük katkılar sağlayan Coşkun Karademir geleneksel Türk ve İran sufi müziğinin önemli örneklerini icra etti.

SANATÇILAR DİNLEYENLERDEN TAM NOT ALDI

Konserde, sanatçılara balabanda Emre Sınanmış, kemençede Selçuk Erarslan, çelloda Murat Süngü, perküsyonda ise Ömer Arslan eşlik etti.  Küçükçekmecelilerden tam not alan konser sonunda Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kuzugüden sanatçılara teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Kuzugüden, İranlı sanatçı Mahsa Vahdat’in söylediği şarkıların müzikseverleri çok etkilediğini ve içsel bir yolculuğa çıkardığını söyleyerek, müziğin evrenselliğine dikkat çekti. 

 

Okunma Sayısı : 54

FOTOĞRAF GALERİSİ