SEDANUR BEN

Bize böyle güzellikler tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.Ayrıca Temel Başkanımıza da saygılar...


NÜLÜFER ÇIRAK

Merhaba, Bugün kızımla beraber Mıknatıs Çocuk adlı tiyatro oyununu seyrettik.Çok keyifliydi. Kızım çok eğlendi. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler
KUTLU DOĞUM HAFTASINA ÇOK ÖZEL KUTLAMA

Küçükçekmece Belediyesi ‘Kutlu Doğum Haftası’ kapsamında çok özel bir programa imza attı. Reha Yeprem’in sunumu, Hafız Bünyamin Topçuoğlu’nun Kuran ziyafeti, Doç.Dr. Mustafa Karataş’ın söyleşisi, Dursun Ali Erzincanlı’nın şiirleri ve Erkan Mutlu’nun tasavvuf müziğiyle izleyiciler muhteşem bir gece yaşadı.

Küçükçekmece Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle  “Gel Efendim” adlı bir program düzenledi. Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ve yüzlerce izleyici katıldı.

Reha Yeprem’in sunumunu yaptığı programda, Moskova'da geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Kur'an-ı Kerim Okuma Müsabakasında güzel okuma dalında dünya birincisi olan hafız Bünyamin Topçuoğlu Kuran ziyafeti verdi.

PEYGAMBERİMİZ BİZİM EN BÜYÜK REHBERİMİZDİR

Televizyonda yaptığı dini programlarla izleyicilerin gönlünde yer edinen Doç. Dr. Mustafa Karataş yoğun alkışlar arasında sahneye çıktı. Doç. Dr. Karataş, sohbetinde alemlere rahmet olan Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’i (S.A.V) hayatından kesitler sunarak anlattı. Peygamberimizin fiziki özelliklerinden de bahseden Karataş, “Peygamberimiz hiçbir zaman başkasına yük olmadı. Ev hayatında da eşlerine ne kadar kolaylık varsa gösterdi. Kendisi yük olmaktan hep korktu. O bizim en büyük rehberimizdir. Peygamberimiz hayatı boyunca yaşadığı sıkıntılara hep sabretti. O’nu çok iyi anlamalıyız” diye konuştu.

BU ÖZEL GECELER  ARTIK ARENA’DA

Sohbetin ardından sahneye çıkan Başkan Aziz Yeniay, Hafız Bünyamin Topçuoğlu ve Doç Dr. Mustafa Karataş’a bu özel geceye katkıları için çiçek verdi. Başkan Yeniay, salonu tamamen dolduran izleyicilere, bu özel gecelerin inşaatı devam eden 40 bin kişilik Küçükçekmece Arena Gösteri Merkezi’nde daha coşkulu bir şekilde kutlanacağın müjdesini verdi.

ERZİNCANLI GECEYE RENK KATTI

Program Hz. Muhammed ile ilgili hazırlanan bir sinevizyon gösterisiyle devam etti. Daha sonra sahneye çıkan  ünlü tasavvuf sanatçısı Dursun Ali Erzincanlı birbirinden güzel şiirleriyle geceye ayrı bir renk kattı.

Program sonunda Tasavvuf Müziği sanatçısı Erkan Mutlu da en güzel eserlerini seslendirdi.

Başkan Aziz Yeniay, gecenin önemi ve anısına izleyicilere kırmızı gül dağıtarak, Erkan Mutlu’nun “Gel Efendim” adlı albümünü hediye etti.

Okunma Sayısı : 1506

FOTOĞRAF GALERİSİ