SEDANUR BEN

Bize böyle güzellikler tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.Ayrıca Temel Başkanımıza da saygılar...


NÜLÜFER ÇIRAK

Merhaba, Bugün kızımla beraber Mıknatıs Çocuk adlı tiyatro oyununu seyrettik.Çok keyifliydi. Kızım çok eğlendi. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler
Tekamül kifayet Emel Özkul
Kifayet Özkul, 1973 Sivas doğumlu. İlk, orta ve liseyi; Çankırı, Konya, Erzurum ve İstanbul’da okudu. 1992-1996 yılları arası Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünü, bölüm birincisi olarak bitirdi. 2011 yılında, Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk SanatlarıEski Çini Onarımları programında Yüksek Lisansa başladı. 2010 dan beri İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu-El Sanatları Bölümü-Seramik Cam Çinicilik programında öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Esenler Ortopedik Engelliler Derneğinde engelli çocuklarla birlikte çini sanatı üzerine eğitim vermektedir. Kültür Bakanlığı çini sanatçısı olarak Kültür Bakanlığının faaliyetlerine destek vermektedir. Yurt dışı ve yurt içi birçok sergide katılımcı olarak bulunmuştur.

Etkinlik Tarihi :  25 Nisan - 11 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz ziyaret edebilirsiniz...


Kelebekler Özgür Olmalı
Doğa ve hayvan sevgisini anlatan oyunumuz; doğayı ve hayvanları onlara zarar vermeden sevmeyi öğretiyor. Yeni doğan bir kelebeğin gözünden müzikal atmosferde pandomim, orta oyunu ve clown uygulamaları oyuna farklı bir tat katıyor.

Yazan ve yöneten:Kemal Maden
Oyuncular: Zuhal Maden, Doğan Siler,
Hayrettin Mutlu, Semiha Gürlevük,
Berke Abay

Etkinlik Tarihleri : 

25 Nisan Salı Saat: 11.00

Bilet Fiyatı: 1TL